השארת פרטים בקליק אחד

לפרטים והזמנות מלאו את הפרטים הבאים:


מכבסה גבעתיים

המכבסות של היום הן לא המכבסות של פעם. אם פעם היה מדובר במקום הכולל מכונות כביסה גדולות ומסורבלות אשר יודעות רק לכבס, הרי שהיום ניתן למצוא מכבסה בגבעתיים אשר מספקת עוד מגוון שירותים וטיפולים לבגדים ובדים. לאחר שהשקענו בבגדים את מיטב כספנו אנו מצפים להשתמש בהם לאורך זמן, אך קשה לשמור עליהם בכל שעות היממה. לעתים נלכלך אותם בכתמים קשים, לעתים הם ידהו מהשמש ולעתים הם יאבדו את העמידות שלהם למים או לקפלים. על מנת להחזירם למוטב ניתן לפנות למקצוענים אשר מתמחים בכביסה וטיפול בבדים.

מכבסה גבעתיים – טיפול מתקדם לב(ג)דים

כשאנו מסתכלים היום על הבגדים שלנו – הם כבר לא נראים כמו פעם. אך האם צריך להשלים עם עובדה זו ?

התשובה היא לא, תמיד ניתן להעניק להם טיפול נוסף. את הטיפול הראוי דוגמת ניקוי יבש, הלבנת בגדים, עמלון ופעולות אחרות תוכלו להשאיר בידי המומחים מבית אוקיינוס. אנו נגיע עד אליכם כדי לאסוף את הבגדים ונחזיר אותם נקיים ורעננים עד דלת הבית. מעבר לשירות כביסה סטנדרטי אנו נבצע עבורך כל טיפול נוסף לו תזדקק :

  • ניקוי יבש בטכנולוגיה מתקדמת בשיטת GreenEarth
  • איטום בגדי חורף נגד מים
  • טיפול נגד עש וקרדית האבק
  • מניעת קיפול הבגדים על ידי טיפול "קפל-על"
  • טיפול עבור בדים עדינים דוגמת קשמיר, משי וסיבים מלאכותיים
  • הסרת כתמים קשים והלבנת בגדים

עולם כביסה מתקדם במכבסה בגבעתיים

"אוקיינס – מומחים ביקוי ב(ג)דים" הם שם נרדף לאיכות ושירות ללא תחרות. הטיפולים שאנו נותנים לכל בגד הם ברמה הגבוהה ביותר ומבטיחים להחזיר את מצב הבגד לקדמותו. השירות שלנו יעיל וחסכוני ומאופיין בלוגיסטיקה מתקדמת. זו הסיבה שאנו יכולים להציע את שירותינו גם לעסקים אשר רוצים לבצע באופן תדיר ניקוי בגדים עבור עובדיהם. המערכות שלנו מציעות בקרה שוטפת, מעקב וניתוח סטטיסטי של כל פעולות הניקיון שתבצעו אצלנו.

פנו אלינו ובואו ליהנות מעולם כביסה מתקדם.

שירותי מכבסה גבעתיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים רלוונטיים נוספים:

פיתוח המחויבות שלנו

המחויבות שלנו פיתוח בר-קיימא המודל העסקי המצליח שלנו מציב בפנינו שאלה קריטית: כיצד להמשיך לספק שירותים איכותיים בד-בבד עם פיתוח בר-קיימא המכבד(...)
המשך קריאה

מכבסה ברמת גן בורסה

העיר רמת גן אשר ממוקמת מזרחית לתל אביב מאוכלסת בסוגים שונים של אנשים. חלקם בעלי דירה מבוגרים שגרים בעיר שנים(...)
המשך קריאה

פיתוח סביבת העבודה

הקפדה על סביבת עבודה בטוחה ונעימה הבטיחות והרווחה של הצוותים שלנו עומדות בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו מקפידים על סביבת עבודה(...)
המשך קריאה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני